Darmowa dostawa
darmowa dostawa już od 499 zł
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska za pobraniem) już od 499,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kontakt:

tel. 604  842 337

tel. 697 675 755

e-mail: janusz@dobrekleje.pl

 

Artykuły
Czym skleić folię do oczek wodnych?

Dziura w basenie. Dziura w pontonie. Dziura w oczku wodnym. Co robić? Najlepiej skleić! Wpisujemy w popularną wyszukiwarkę "klej do oczek wodnych" i już na pierwszej stronie pokazują się wyniki prowadzące do naszego kleju do oczek wodnych Mafix Plast VP5318

Czy możemy uznać sprawę za załatwioną? Niekoniecznie.

Klej do plexi MAFIX 9 PMMA - 600 ml

Dostępność: brak towaru
Cena: 129,00 zł 129.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Mafix 9 PMMA firmy Matadorfix - profesjonalny klej do plexi

Krótki opis:
MAFIX 9 PMMA jest profesjonalnym krystalicznie czystym szybkoschnącym, wypełniającym klejem o wysokiej lepkości do tworzyw sztucznych, plexi i profili w przemyśle reklamowym, mebli, przemysłu motoryzacyjnego i elektrycznego. Klei plexi (PMMA) - pręty, rury, tablice kierunkowe, itp.

Właściwości:

Podstawa: PMMA (akryl) - polimery w rozpuszczalniku
Kolor po utwardzeniu: bezbarwny
Lepkość: LVT 2 / 30 740 ± 100 mPa.s
Gęstość: w temperaturze +20 ° C 1,18 g/cm3 ± 0,2 g/cm3
Czas otwarty: w 20 ° C, 50% wilgotności względnej,
stosowana ilość 150 ml - szkło ok. 30 s
Czas ostatecznego krzepnięcia:
Podstawa: manipulacji: po 1-3 godzinach - w zależności od warunków i grubości kleju
Podstawa: wytrzymałość końcowa: 24-48 godzin - w zależności od warunków i grubości kleju
Minimalna temperatura stosowania: 5 ° C


Sposób użycia:

PRZED PRZYKLEJENIEM JEST KONIECZNE SPRAWDZENIE ODDZIAŁYWANIA KLEJU NA KLEJONE MATERIAŁY. Przed przystąpieniem do klejenia powierzchnie muszą być czyste, wolne od kurzu, tłuszczu, wilgoci i innych zanieczyszczeń - najlepiej użyć Mafix 2MCL. MAFIX 7 PMMA aplikuje się pędzlem na jeden bok powierzchni klejonej. Części, które chcemy skleić, należy złączyć w ciągu 30 sekund i przycisnąć do siebie, dopóki nie osiągniemy twardości funkcyjnej. Nośność klejonego łączenia uzyskuje się po 16 godzinach, całkowite utwardzenie jest zależne od warunków fizycznych. Zalecamy, aby optymalizować nacisk elementów, oraz wyczyścić powierzchnie preparatem na bazie rozpuszczalnika – naszym produktem z serii ALKAFEN przed rozpoczęciem klejenia. Ilość kleju jaką należy aplikować zależy od grubości materiału, istnieje ryzyko przeniknięcia kleju do materiału. Podczas klejenia przezroczystych paneli powierzchnia mętnieje z powodu rozpuszczania przez rozpuszczalnik! Czas otwarty tak samo jak wytrzymałość końcową można stwierdzić tylko dzięki własnym próbom, dlatego, że w znacznej mierze zależy to od materiału, temperatury, naniesionej ilości kleju, wilgotności powietrza, materiału, tłuszczu i innych czynników. Klejone połączenia są odporne na określone obciążenia statyczne, nie dynamiczne.

Czyszczenie:

Do przygotowania powierzchni używa się MAFIX 2MCL.

Przechowywanie:

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze od +15 ° C do +25 ° C bez narażenia na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. W zamkniętych oryginalnych opakowaniach można przechowywać 12 miesięcy. W okresie przechowywania zwiększa się lepkość.

Opakowanie:

600 ml butelka aluminiowa

Ostrzeżenie:

Producent gwarantuje funkcjonalność produktu, zgodnie z procedurami właściwego stosowania i przechowywania. Jeśli produkt ma być wykorzystywany do celów innych niż przewidziane, konieczne jest, aby sprawdzić jego zastosowania w praktyce, zgodnie z warunkami, w których odbywa się klejenie. Producent nie ponosi odpowiedzialności za jakość łączenia w przypadku takiego zastosowania. Częste otwieranie powoduje zgęstnienie kleju. Możliwe jest rozrzedzenie przez Mafix 2MCL lub połączenie Mafix PMMA 6-7-9.
  

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl